לחלום ולהגשים

פורסם: אוגוסט 21, 2012  |  על ידי: יובל עילם 

יש לך חלום? מה עשית היום בבוקר בכדי להגשים אותו?
הקשר בין ספורטאי העילית ללוחמי העילית – אולימפיאדת לונדון הסתיימה ואיתה נפילת מתח וחזרה לשיגרה.
היום בבוקר קמים להם ברחבי העולם עשרות אלפי ספורטאים שאף אחד לא שמע עליהם עדיין. לכולם יש חלום והוא להגיע לאולימפיאדה בברזיל בעוד ארבע שנים וגם לעלות על הפודיום, לזכות במדליה.
ביניהם יש שחיינים שקמו הבוקר בשש בבוקר ליום שכולל שני אימונים שחיה.
בסה”כ חמש שעות שחיה, 10 ק”מ שחיה, 200 בריכות של 50 מ’, הלוך חזור, הלוך חזור שוב ושוב כשהמאמן עוצר מדי פעם ומקפיד על הסיגנון, על הזמנים.
בין לבין הם ייחשבו כל מה שנכנס לפה שלהם, הם חייבים להקפיד על תזונה מתאימה.
הם יודעים שבכדי להגשים חלומם צריך לעבוד קשה אך נכון! לטפל בגוף ובנפש כמו שצריך ולהיות תחת ידיו של מאמן משובח במיוחד שיידע להפיק מעצמך את המירב! בישראל יקומו היום עשרות בני נוער שחולמים להגיע ליחידות העילית של צה”ל.
אלה מהם, הרציניים, ישאלו עצמם איך הם יכולים להכין את עצמם הכי טוב ל”אולימפיאדה” שלהם – הגיבוש ובו לקבל “מדליה” – להתקבל! לשם כך עליהם לקבל השראה מספורטאי העילית.
מדי שנה אני נתקבל בבני נוער שמתעוררים רגע לפני הגיבוש ומתאכזבים לנוכח התוצאות. הם רגילים מבתי הספר שדי להתכונן כמה ימים לפני הבחינה והופס עוברים אותה וגם בהצלחה.
כאן הסיפור אחר! לכן כל מי שמציב לעצמו מטרה גבוהה בחייו חייב להכין את עצמו כמו שצריך אם הוא רוצה להצליח. האתגר הכי גדול – השיגרה! לעבוד חזק ונכון כשהתחרות עדיין רחוקה, כשהיא קרובה זו לא חוכמה גדולה! תוצאות המבחן האמיתי של כל ספורטאי ומי שרוצה להגיע ליחידה מובחרת נקבעות הרבה הרבה לפני התחרות עצמה, ביום יום השיגרתי. שם ואז בונים את שער הניצחון. אז קדימה, לקום כעת ולהתחיל לעבוד חזק ונכון!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.